Obecné informace
Rekreační středisko je Vám k službám

Agentura HAUL - jsme společnost s více než 29letou tradicí, specializujeme se na pořádání škol v přírodě, dětských táborů, provoz rekreačních středisek a zajišťování akcí pro děti a mládež všeho druhu - adaptační pobyty, párty akce a spousty dalších.

Sídlo firmy se nachází v Ústí nad Labem, nicméně areály máme po celé republice: 

Zakladatelem a majitelem společnosti je Ing. Marek Hanuš. Ve své činnosti klademe důraz na poskytování kvalitních služeb svým klientům - dětem, rodičům, sportovním sdružením, firmám, školám, zkrátka všem, kteří se na něj s důvěrou obrátí.

Pokud je Vám naše, takto v krátkosti popsaná filozofie blízká, máte možnost se k nám přidat. Každý rok doplňujeme tým o nové členy, jak na pozice k dětem (vedoucí, vychovatelé, lektoři, zdravotníci), tak na pracovní místa, která jsou důležitá pro chod středisek (správce, provozní, kuchař, pomocné síly v kuchyni, úklid apod.). 

V dalších bodech menu se dozvíte více o tom, jak to u nás chodí i bližší informace k jednotlivým pozicím. Pokud Vás některá z nich zaujme, neváhejte se nám ozvat, nejlépe nám pošlete svůj životopis a vybranou pozici na mailovou adresu haul@haul.cz.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit! Těšíme se na spolupráci :o)

Tým ag. HAUL

Rezervace Vašich akcí pro sezónu 2022, tentokrát už 3. rok pod patronací HAULU, jsou v plném proudu. Chcete v jednom z našich rekreačních středisek prožít školu v přírodě, letní tábor, adaptační kurz, školní výlet nebo rodinnou dovolenou?
Pak neváhejte a zarezervujte si své místo včas, některé termíny se již velmi rychle plní.

Těšíme se na Vás!

Květen (50,0 %)
Červen (70,0 %)
Červenec (100,0 %)
Srpen (40,0 %)
Září (20,0 %)